גלו את הסודות לנגינה על הדרבוקה כמו מקצוענים בתוך שלושה שבועות (או פחות) עם הקורס המקיף ביותר בישראל "דרבוקה בקצב שלכם"

🔉 👇🏻 יש להפעיל סאונד 👇🏻 🔉

מאות תלמידים מרוצים!
5/5

תגיד, לא נמאס לך לנסות לדרבק כל היום מבלי לראות התקדמות אמיתית עם הנגינה והקצב שלך?

כנראה שבדרך, גילית שהצורה הרגילה ללמוד לדרבק לא באמת מקדמת אותך ואתה בסוף נשאר ללא מוטיבציה וללא היכולת הבאמת טובה שאליה אתה שואף להגיע?

אולי קשה לך עם המקצב? 

עם הבאמת להיות שם ולהיות מסונכרן עם הקצב? 

אולי זה מרגיש לך קרוב אבל לא באמת שם?

זה מרגיש כאילו אין לך את זה, לא משנה מה תנסה זה מרגיש לא שלם… 

או שאולי ניסית כבר ללמוד בעבר איך לדרבק, אפילו הלכת לשיעורים פרטיים אבל עדיין התוצאה הסופית לא מספקת אותך כמו שבאמת היית רוצה.

אבל לעזאזל… זה נראה כל כך פשוט! בסך הכל לתופף עם שתי הידיים על דרבוקה… זה הכל.

כל מה שהיית רוצה שזה פשוט יזרום ושתוכל לדרבק בקלות כמו שתמיד רצית…

אל דאגה! אני מבין את הכאב והתסכול שלך. ברגע זה כשאתה קורא את השורות האלה אני יכול להבטיח לך שעכשיו בדיוק הגיע הסוף לתסכול שלך ואני כאן כדי לעזור לך אחת ולתמיד להיות נגן הדרבוקה הטוב ביותר שתמיד רצית להיות!

אה וסליחה, במידה ואת מהמין היפה שקוראת את הדף הזה, כמובן שכל מה שכתוב כאן מתייחס לגברים ונשים בדיוק באותה צורה. כדי לשמור על אחידות בטקסט מעכשיו אפנה אליך או אלייך בלשון רבים (הלוואי שזה היה קל כמו באנגלית כשכל מה שצריך לרשום זה You.. אבל נסתדר גם עם זה 😉)

אז בשורות הבאות שתקראו אני אפרוס בפניכם את הדרך והשיטה הנוחה, הקלה והמתקדמת ביותר בישראל שתלמד אתכם לנגן, לדרבק ולהבין את כל הדברים החשובים בנוגע לדרבוקה (וגם מסביב) 

כך שבתוך 3 שבועות מהיום תדהימו את עצמכם ואת הסובבים אתכם עם יכולות הדירבוק המטורפות שלכם!

כן כן, גם אם זה נשמע לכם הזוי או גם אתם חושבים שזה לא אפשרי או שכבר ניסיתם הכל 

או שאולי אתם אפילו ממש בהתחלה ואין לכם מושג מה היכולות שלכם ואתם פשוט רוצים לדעת להשתמש בכלי המופלא הזה שנקרא דרבוקה 

הקורס שאפרוס בפניכם "דרבוקה בקצב שלכם" הוא הפתרון והתשובה למה שאתם מחפשים.

הקורס המתקדם והמקיף ביותר בישראל (שגם יחסוך לכם אלפי שקלים ושעות רבות של שיעורים)

בקורס "דרבוקה בקצב שלכם" אפרוס בפניכם את הדרך שבה לימדתי מאות רבות של תלמידים לאורך השנים להיות מתופפים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר!

הדרך שבה רובם למדו הייתה בדרך הישנה. אחד על אחד מולי. דרך מעולה ללא ספק אבל דרך שדרשה לא מעט זמן ושעות לימוד וגם לא מעט כסף שהצטבר (250 ש"ח לשיעור, תעשו את החשבון לבד)

השיטה שבה אתם תלמדו מתבססת על אלפי שעות ההדרכה שצברתי לאורך השנים ועל הניסיון הפרקטי שלי על במות, מול קהל ועשרות שיעורים קבוצתיים שהעברתי לאורך השנים..

הקורס ילמד אתכם את כל מה שאתם צריכים לדעת בעשירית מהזמן והמאמץ שהשיטה המסורתית דורשת

השיטה שלי היא קלילה, נעימה, כיפית ולא פחות חשוב סופר אפקטיבית! 

שיטה אפקטיבית ומוכחת שנבנתה בצורה שתעזור לכם ללמוד, לתרגל (ולראות שיפור מיידי ממש באותו רגע) ולהישאר עם מוטיבציה לאורך כל הקורס יחד איתי.

תגידו ביי לשיעמום ולתסכול ותגידו שלום לקורס כייפי, מתומצת ומקצועי עם חווית למידה מהנה שטרם הכרתם!

תגידו שלום למתופף הדרבוקה המקצוען שאתם בדיוק בעוד שלושה שבועות. (בהתחייבות!).

אסף מיכאל אלעזרי מציג: הקורס השלם שיהפוך אותך למדרבק מקצועי ב21 ימים!

הנה מה שתלמדו בקורס "דרבוקה בקצב שלכם":

רקע על הדרבוקה

רקע כללי על כלי הדרבוקה, מהיכן הגיעה? לשם מה נוצרה במקור? מדוע מנגנים בדרבוקה לליווי רקדניות בטן? מה ההבדל בין הדרבוקה לבין התוף האפריקאי דג'מבה? מה הדבר שהכי גרוע לעשות לדרבוקה שלנו? ועוד…

מכות בסיסיות

ארבעת המכות הבסיסיות מהם נרכיב כל מקצב שנרצה. חלק חשוב ומשמעותי בלמידה נכונה על הדרבוקה. איך יושבים? כיצד מחזיקים את הדרבוקה? איפה וכיצד מניחים את הידיים?

ספירות ומשקלים

שיעור תאוריה קליל על מושגים חשובים. מהי פעימה? מהו משקל? כיצד יוצרים משקל שבור? מה ההבדל בין טמפו לבין קצב? ספירות ושאר דברים חשובים להמשך.

מקצבים

בשיעור הזה נלמד לנגן את צמד האחים השובבים חליג'י ומלפוף, שלושת האחים הערביים האסליים בלאדי, מקסום וסעידי, מקצב הקררראצ'י החריף ועוד מקצבים מגניבים נוספים אחרים.

טריקים ושטיקים

הגיע הזמן להוסיף קצת מלח, פלפל ושאר טריקים נחמדים אחרים שיתבלנו את הנגינה שלנו, ויגרמו לה להישמע הרבה יותר מעניינת!

אילתור ואימפרוביזציה

כיצד מאלתרים? מהראש? מהלב? מהגוף? בשיעור הזה נלמד את מלאכת האילתור, כיצד לא לנגן על אוטומט אלא להתמסר ולהנות מהנגינה שלנו.

תרגילי דינמיקה

בשיעורי הדינמיקה, נלמד את תרגיל הפרדת הידיים הנפלא הנקרא "פרדידל" ונלמד את נגזרותיו השונות. הפרדידלים אלו תבניות אשר יוכלו לעזור לכם בכל תוף שתבחרו לנגן בו, אם זה על סיר החמין שנשאר משבת, ועד סט תופים וכלי הקשה שונים אחרים.

מוטיבציה וטיפים

"גל רודף גל ונשבר, גם אתה.. לפעמים.." מכירים את זה שבא פשוט להפסיק? כשמרגישים הרגשה של תקיעות שאיננו מצליחים לצאת ממנה? בשיעור הזה, נלמד שלל טיפים שיעלו את המוטיבציה, יתנו לנו את האנרגיה להמשיך להתאמן ולנגן, ובכלליות.. ישיבו קצת רוח במפרשים למי שצריך.

מי אני בעצם?!

אני אסף מיכאל אלעזרי, בוגר המחלקה לתקשורת חזותית בירושלים, בצלאל ובעל תעודת הוראה. מתופף מלידה, מסירי הבישול שהיו בבית ועד שלל כלי ההקשה שעליהם אני מקיש היום.

מוזיקה וקצב מאז ומתמיד היו בשבילי הלב,

המקום הנקי הזה שאפשר לברוח אליו ללא שום ביקורת ושיפוטיות.

קצב ומוזיקה הם כל כך פשוטים.. אבל אנחנו, כיאה לבני אדם,

נוטים לסבך דברים ולהפוך אותם למורכבים הרבה יותר ממה שהם.

כבעל בעיות קשב וריכוז בעצמי, החלטתי סוף סוף להוציא קורס לכלי הקשה שונים שילמדו את כל מי שרק רוצה, בצורה הפשוטה והאינטואיטיבית שבה הייתי בעצמי שמח שיסבירו לי.

לאחר שנים של הוראת מוזיקה במערכת החינוך כמורה בעבודה עם החינוך המיוחד ונוער בסיכון, ולימוד שיטת "תיגוף" עם בוגר מיומנה אייל גלזנר, אני שמח לחלוק את הקורס הזה איתכם.

אז בואו שניה ניגש לעניין…

בחיפוש מהיר בגוגל "קורס דרבוקה" אלה התוצאות שנתקלתי בהן:

 

ומצאתי גם קורס אונליין שעולה 497 ש"ח, אבל לא באמת הצלחתי להבין מה לומדים כאן? 

2 שיעורי זום? ו…? מה אחרי זה? מה הלאה? לא ברור

והנה עוד אחד:

על פניו אחלה מחיר… אבל אז הסתכלתי על מפרט השיעורים:

מה עם כל השאר? 

נראה לי שמישהו שכח שם משהו…

המשכתי לחפש ולא מצאתי שום דבר

נדהמתי איך זה יכול להיות שאין שם בחוץ תוכן איכותי ומקצועי שמכוון בדיוק לאותם אלה שמנסים ללמוד את סודות הנגינה על הדרבוקה…

מכל החיפושים שלי לא באמת מצאתי תוכן ומקור איכותי שמלמד את מה שבאמת צריך ללמוד.

יום בהיר אחד ובצירוף מקרים מעניין, מתן לוי, תלמיד וחבר טוב שלי בעשור האחרון שאל אותי "תגיד אסף, עם כל הידע האדיר שלך וכל התלמידים שהדרכת לאורך השנים, למה שלא תוציא קורס מרוכז שילמד את הכל בצורה פשוטה?"

הוא הפיל לי אסימון… קלטתי שבעצם לאורך כל השנים האלה שלימדתי שיש לי בעצם שיטה שעובדת. שיטה שעזרה למאות רבות של תלמידים לתופף כמו מקצוענים בצורה קלה ופשוטה.

הבנתי שאף פעם לא באמת ריכזתי את הכל בצורה מסודרת ונוחה ובדיוק באותו רגע החלטתי שזה מה שאעשה.

החלטתי ליצור את הקורס המושלם שכל כך הייתי רוצה שיהיה לי כשרק התחלתי לדרבק ולנגן על כלים שונים. 

מה שתמצאו בפנים מכסה את כל מה שתצטרכו כדי להיות מדרבקים מקצועיים בשלושה שבועות בלבד!

ללמוד את כל הסודות בשלושה שבועות ולחסוך אלפי שקלים על שיעורים פרטיים. ככה זה עובד שלב אחרי שלב:

שיעור 1 - פתיחה

לפני שנתחיל ונצלול פנימה, בשיעור הזה אתן קצת רקע עליי, מאיפה הגעתי ואיך אוכל לעזור לכם כתלמידים בקורס ללמוד לנגן על הכלי המדהים הזה שנקרא דרבוקה.

שיעור 2 - רקע על הדרבוקה

רקע כללי על כלי הדרבוקה, מהיכן הגיעה? לשם מה נוצרה במקור? מדוע מנגנים בדרבוקה לליווי רקדניות בטן? מה ההבדל בין הדרבוקה לבין התוף האפריקאי דג'מבה? מה הדבר שהכי גרוע לעשות לדרבוקה שלנו? ועוד…

שיעור 3 - מכות בסיסיות

ארבעת המכות הבסיסיות מהם נרכיב כל מקצב שנרצה. חלק חשוב ומשמעותי בלמידה נכונה על הדרבוקה. איך יושבים? כיצד מחזיקים את הדרבוקה? איפה וכיצד מניחים את הידיים?

שיעור 4 - ספירות ומשקלים

קבוצת שיעורי תאוריה קלילים על מושגים חשובים. מהי פעימה? מהו משקל? כיצד יוצרים משקל שבור? מה ההבדל בין טמפו לבין קצב? ספירות ושאר דברים חשובים להמשך.

שיעור 1 - מקצבים

בקבוצת השיעורים הזו נלמד לנגן את צמד האחים השובבים חליג'י ומלפוף, שלושת האחים הערביים האסליים בלאדי, מקסום וסעידי, מקצב הקררראצ'י החריף ועוד מקצבים מגניבים נוספים אחרים.

שיעור 2 - יוצרים שפה משלנו

מדוע לנגן כמו העתק של מישהו אחר כשאפשר להיות המקור? לכל אחד מאיתנו יש את השפה הייחודית משלו. בשיעור הזה נלמד למצוא ולפתח אותה.

שיעור 3 - אילתור ואימפרוביזציה

כיצד מאלתרים? מהראש? מהלב? מהגוף? בשיעור הזה נלמד את מלאכת האילתור, כיצד לא לנגן על אוטומט אלא להתמסר ולהנות מהנגינה שלנו.

שיעור 4 - טריקים ושטיקים

הגיע הזמן להוסיף קצת מלח, פלפל ושאר טריקים נחמדים אחרים שיתבלנו את הנגינה שלנו, ויגרמו לה להישמע הרבה יותר מעניינת!

שיעור 1 - תרגילי דינמיקה

בשיעור הדינמיקה, נלמד את תרגיל הפרדת הידיים הנפלא הנקרא "פרדידל" ונלמד את נגזרותיו השונות. הפרדידלים אלו תבניות אשר יוכלו לעזור לכם בכל תוף שתבחרו לנגן בו, אם זה על סיר החמין שנשאר משבת, ועד סט תופים וכלי הקשה שונים אחרים.

שיעור 2 - עקרונות מרג"ג

מהו בכלל גרוב? איך מכניסים רגש לנגינה? איננו רובוטים, ומה שמבדיל אותנו מהם הוא הנשמה והרגש אותם אנחנו מכניסים למקצב שאותו אנחנו מנגנים. בשיעור הזה נלמד כיצד, ע"י ארבעה עקרונות פשוטים.

שיעור 3 - טיפים ומוטיבציה

"גל רודף גל ונשבר, גם אתה.. לפעמים.." מכירים את זה שבא פשוט להפסיק? כשמרגישים הרגשה של תקיעות שאיננו מצליחים לצאת ממנה? בשיעור הזה, נלמד שלל טיפים שיעלו את המוטיבציה, יתנו לנו את האנרגיה להמשיך להתאמן ולנגן, ובכלליות.. ישיבו קצת רוח במפרשים למי שצריך.

החומרים והתוכן שתמצאו בפנים מתמצתים כ25 שיעורים פרונטליים!(שווי של 6250 ש"ח)

זאת אומרת שבמידה והייתם רוצים ללמוד את כל הסודות איתי 1:1 באופן אישי כנראה שהייתם צריכים להגיע ל25 שיעורים. 

למי שבאמת מעוניין ללמוד ולהתמקצע זאת בהחלט השקעה שווה. בחישוב מהיר של 25 שיעורים בעלות של 250 ש"ח לשיעור אנחנו מגיעים ל6250 ש"ח. לא כולל נסיעות, זמן ותרגול שגם הם שווים כסף.

כשיצרתי את הקורס הזה היה לי חשוב להנגיש את התוכן הטוב ביותר ובתכנית הנוחה ביותר שממש עוברת שלב אחר שלב, החל מהבסיס, טיפים, מתודות ועד הפרקטיקה הכל כך חשובה בלמידה. 

אבל לא פחות חשוב מזה, ממש רציתי שהקורס הזה יהיה נגיש וזמין לכולם ובמחיר שלא יהווה בעיה לאף אחד! 

היה ממש חשוב לי שהמחיר לא ישחק כאן, כך שמי שרוצה ללמוד את הסודות ולהתמקצע על הכלי המדהים הזה שנקרא דרבוקה יוכל לעשות את זה כבר עכשיו ובמחיר הוגן ושפוי.

בזכות זה שתמצתתי את הכל וכמובן תודות לאינטרנט שמאפשר לנו ללמוד מכל מקום הצלחתי להוריד את העלות הכוללת של הקורס שלי במאות אחוזים בהשוואה לשיעורים פרטיים, אבל לא רק שהצלחתי להוריד את המחיר אלא הצלחתי לשמור על רמה גבוהה של למידה שלא נופלת מלמידה פנים מול פנים!

אז החדשות הטובות הן שאתם לא תשלמו 6250 ש"ח על הקורס "דרבוקה בקצב שלכם" (למרות שהוא לגמרי שווה את הסכום הזה ואולי אפילו יותר).

אתם אפילו לא תשלמו חצי מהסכום הזה…

החלטתי שלרגל ההשקה של הקורס 100 הראשונים יקבלו מחיר סופר מיוחד! (עוד שניה מגיע למחיר לא לדאוג 🙂)

אבל רגע, זה לא הכל…

בקורס עצמו לא רק שיחכו לכם יותר מ 50! שיעורים דיגיטליים ממוקדים, מתומצתים וסופר עוצמתיים אלא גם כמה בונוסים מדהימים שיעזרו לכם להוציא את המירב מהלמידה:

  • שיעורי בונוס למתקדמים 
  • קבוצת ווטסאפ סגורה לשאלות / והתייעצויות
  • תוכן חדש שיתווסף ישמר ויעודכן במערכת הקורס לכל החיים
  • ועוד בונוסים עתידיים לגמרי בחינם!

 

אל תקחו רק את מה שאני אומר, הנה לקוחות שלי שמספרים על תהליך הלמידה איתי

נגה ר'
נגה ר'
תל אביב
Read More
למדתי עם אסף דרבוקה וקחון. לא אשקר, היה לי לא פשוט בהתחלה.. בתור מישהי שבאה ממשפחה של מוזיקאים, הייתי מאוד ביקורתית ושיפוטית כלפי הנגינה שלי.. היה לי קשה להשתחרר. אסף ידע בדיוק איך להמיס את כל המחסומים האלה, ברוגע ובחיוך. ובסוף עפתי באוויר מרוב הנאה
דניאל פ'
דניאל פ'
תל אביב
Read More
אני מנגן כמה שנים בדרבוקה, והגעתי לאסף בשביל לקבל קצת טיפים. הפתיע אותי שהוא חידש לי מאוד (מעבר לנגינה הטכנית) בהרבה מהעקרונות שעליהם דיבר שהיו רלוונטים לא רק לגבי מוזיקה, אלא בכלליות לגבי החיים. ככה שקיבלתי גם טיפים לנגינה, וגם טיפים לחיים (:
Michelle S
Michelle S
New York
Read More
I was in Israel on a TAGLIT trip and I was looking for a Darbuka teacher. Assaf was so charming! I really enjoyed it, and without a doubt it was one of the experiences I remember most from my visit to Israel. Thank you very very much
אורנה ק'
אורנה ק'
גבעתיים
Read More
אסף הקורס הזה הוא בדיוק מה שהייתי צריכה! קצר מתומצת אבל עם ים של ערך ומונגש בצורה שרק אתה יודע להנגיש. תודה רבה ❤️
יוסי ע'
יוסי ע'
גבעת אבני
Read More
אסף אנחנו מכירים עוד שנים אחורה, אני זוכר שעוד למדתי ממך אחד על אחד, הייתי בין הראשונים שרכשו את הקורס שלך ואני יכול להגיד שהלוואי שהיה לי את הקורס הזה שנים אחורה. פשוט אוצר למי שרוצה ללמוד את הבסיס, היסודות ובכלל טכניקות לתיפוף טוב יותר. תודה!
שקד ב'
שקד ב'
רמת גן
Read More
קורס מעולה! מתומצת, מקצועי ומונגש בצורה מעולה. אהבתי שיש אופציה "לטעום מהקורס" לפני הרכישה ועוד יותר אהבתי שאתה הוגן ומציע החזר כספי מלא. בינתיים המלצתי לחברים מהלהקה לקנות את הקורס שלך 🙂
מאיר ר'
מאיר ר'
חולון
Read More
קניתי את הקורס לבן שלי, הוא ממש רצה ללמוד איך לדרבק ואני רושם כאן ביקורת בשבילו. הוא ממש נהנה ולמד המון עם הקורס הזה. שאפו ותודה רבה!
Previous
Next

דמיינו לעצמכם את הרגע הזה שבעוד שלושה שבועות מהיום תוכלו לתופף כמו מקצוענים על הדרבוקה. לרתק את הקהל עם הדירבוק ולהשאיר אותם חסרי נשימה עם המקצבים שלכם.

תארו לעצמכם שתוכלו להצטרף בביטחון למעגל תופים עם מוזיקאים אחרים, בידיעה שתוכלו לעמוד בקצב עם הטובים שבהם. תתכוננו לזה כי זה הולך לקרות עם הקורס העוצמתי שהכנתי לכם.

אבל רגע, שניה. 

יש לי עוד משהו קטן להוסיף כאן כדי להפוך את החבילה הזאת להרבה יותר מסתם דיל טוב.

אתם נמצאים בדף פרומו מיוחד ולכן אני רוצה לפנק אתכם אפילו יותר.

במקום שתשתלמו 997 ש"ח (מחיר רגיל) על הקורס יש לכם הזדמנות חד פעמית ולזמן מוגבל (עד סוף החודש או עד הרוכש ה100 בדף הזה) לרכוש את הקורס הזה באקסטרה 60% הנחה!

כן כן 

רק ב397 ש"ח בלבד!

הקורס המקיף והאיכותי ביותר בישראל בעלות מצחיקה של פחות מ2 שיעורים פרונטליים.

397 ש"ח שיהפכו אותך למקצוען בתוך שלושה שבועות בלבד בהתחייבות מלאה שלי ואפס סיכון מהצד שלכם!

הקורס היחידי בישראל שלא רק ילמד אותך בצורה הטובה ביותר, אלא גם בהתחייבות מלאה שלי ואפס סיכון שלך!

בלי אותיות קטנות. בלי חארטות. במידה ורכשת את הקורס, עם כל הערך והידע המטורף שיש בפנים ולא היית מרוצה מכל סיבה שהיא, אחזיר לך את כל הכסף בחזרה! יש לך בעצם 30 יום לבדוק אותי. הקורס עצמו אורך 21 ימים, סיימת את השיעורים ולא הרגשת שקיבלת את הערך שחיפשת? אזכה אותך ב100% מסכום הרכישה. פשוט וקל!

יש לכם 30 ימים מלאים לנסות את הקורס שלי, תעברו על השיעורים, תתנסו, תלמדו ותשאלו שאלות בקבוצות הווטסאפ הסגורה של רוכשי הקורס ואם מסיבה כלשהי לא התחברתם, לא אהבתם או שהרגשתם שהקורס הזה לא בשבילכם פשוט תשלחו לי מייל עם בקשת החזר כספי ומלוא הסכום של הקורס יוחזר אליכם. 100% החזר כספי מובטח ל30 יום!

חובת ההוכחה היא עליי – אפס סיכון שלכם!

עכשיו זה הזמן לעשות צעד וללמוד את השיטה שעזרה למאות תלמידים להיות מקצוענים. ללמוד לדרבק בקצב שלכם

"דרבוקה בקצב שלכם"

לחצו על הכפתור בתחתית הדף ותעברו לדף סליקה מאובטח לרכישת הקורס.

 

שאלות נפוצות

הקורס המלא מכיל כ-70 שיעורים, באורכים משתנים. מ-1 ועד 10 דקות. הכל מפורט ומוסבר שם בצורה היסודית ביותר!

הקורס הוא קורס מקיף ואורכו שלושה שבועות + קורס בונוס והוא מלא בהדגמות, הסברים וטיפים כיצד להביא את הנגינה שלכם לרמה המקסימלית. ברגע שתסיימו את שלושת השבועות האלו, תצאו עם כל הכלים שצריך בשביל לנגן עם נגנים אחרים, להמציא מקצבים בעצמכם ולהתפתח לכיוון עצמאי בנגינה שלכם.

בוודאי! הקורס הוא קורס יסודות, והוא נוגע בכל הפינות של הנגינה בכלי הדרבוקה, מפוזיציית ההחזקה הנכונה והמכות הבסיסיות, ועד טכניקות של רולים ומילויים.

בהחלט. רוב המורים מלמדים רק טכניקה. בניתי את הקורס כך שיתמקד ברבדים רבים של הכלי, כך שכל אחד יכול לקחת ממנו משהו. בקורס אני נותן כלים כיצד תוכלו לפתח שפה משל עצמכם, כיצד להוסיף רגש לנגינה ולהשתחרר מחסמים ועוד דברים רבים נוספים. 

ברור! בדיוק בשביל זה פתחתי לכם גישה לשיעורים הראשונים לגמרי בחינם. אתם מוזמנים ללחוץ על הכפתור בראש הדף ולעבור לעמוד הקורס, לאחר שצפיתם בשיעורים הראשונים תוכלו להמשיך הלאה לקורס המלא בתשלום. (תוכלו לנסות את את הקורס ובמידה ולא אהבתם אני מציע החזר כספי מלא!)

יש לכם אחריות מלאה ממני והחזר כספי מלא ל30 יום מכל סיבה שהיא! אני בטוח בחומרים המעולים שהנגשתי לכם שיעזרו לכם ללמוד את סודות הדירבוק בצורה המקצועית, המהירה והנוחה ביותר! בהתחייבות מלאה שלי!

הגעת עד לכאן? זה ממש לא הכל! חוץ מחבילת השיעורים הבסיסית הזו, החלטתי להוסיף לכם גם חבילת בונוס למתקדמים:

שיעור בונוס #1 טכניקת האצבעות המפוצלות

בשיעור הזה נלמד את טכניקת האצבעות המפוצלות המפורסמת של אחמט מסירלי. (ספליט פינגרס). טכניקת איצבוע מגניבה מאפשרת לנו להגיע למהירויות גבוהות יותר, בפחות מאמץ.

שיעור בונוס #2 רול הזהב

לאחר שלמדנו את טכניקת האצבעות המפוצלות, נבין כיצד ליישם אותה בכדי להפיק רול מהסרטים, איתו נוכל לקשט ולהכניס לכל מקצב שנרצה.

שיעור בונוס #3 תרגילים

לבסוף, נלמד מספר תרגילי דינמיקה חשובים שיעזרו לכם להשתפשף עם הטכניקה.

כל מה שצריך לדעת כדי לדרבק כמו מקצוענים! הכל מחכה לכם בקורס המלא. לחצו על הכפתור למעלה כדי לרכוש את הקורס ולקבל גישה מיידית.

מאות תלמידים מרוצים!
5/5

נדהמתי מכמה למדתי מאסף בקורס המעולה הזה! אם שמאלי כמוני הצליח ללמוד כל אחד יכול! מומלץ בחום!

כל הזכויות שמורות לאסף מיכאל אלעזרי 2024